Sıkça Sorulan Sorular

Şirketin yaşam döngüsünü devam ettirebilmesi için büyümesi ve pazarlama yapması gerekmektedir. SEO çalışmaları ise şirketin pazarlama yatırımı olarak görülebilir. İnternetin her kesim üzerinde ulaşılabilir oluşundan dolayı yeni müşteri kazanma amacınız var ise Google bünyesinde varlık göstermeniz gerekmektedir. Bu nedenle SEO çalışmasına başlamalısınız.
Google bünyesinde varlık sürdürebilmek ve üst sıralara çıkabilmek için 3-12 aylık gibi bir süreye ihtiyacınız vardır. Bu süre içinde Google algoritmalarına ne denli uyum sağladığınız var kalıcılığınız ölçülmektedir. 
Google üzerinde üst sıralarda varlık göstermeye başladığınızda doğal bir web site trafiği kazanacaksınız. Web site trafiğinizdeki artış her geçen ay önceki aylara oranla %10-%60 artış gösterecektir. 

Günümüzde pek çok kişi e-ticaret sitesi kurabilmektedir. Evet kurabilirler ancak bu kırma işlemleri hiçbir teknik bilgiye gerek duymaksızın 3-4 “ileri” düğmesine tıklayarak e-ticaret site kurduklarını düşünmektedirler. Kurulum ardından karşılaşılan teknik bilgi gerektiren sorunlara çözüm bulamazsınız.

E-ticaret altyapısını yönetmek için teknik bilgiye ve tecrübeye ihtiyacınız vardır. Bu yazımızı okuyorsanız profesyonel bir e-ticaret sitesi yönetimine ihtiyacınız bulunmaktadır. Her şeyi yapabileceğini iddia eden satıcılardan uzak durmanızı önermekteyiz. Çünkü sonradan ihtiyacınız olduğunda o kişilere ulaşmanız, ulaşsanız bile probleminizi çözme olasılıkları oldukça düşüktür.

SSL sertifikası ile şifrelenmiş olan kart bilgileri işlemi gerçekleştirecek olan bankaya şifreli şekilde iletilir ve işlem sonuçları kaydedilmektedir. Bu işlem sırasında hiçbir kredi kartı bilgisi sistem içine kayıtlanmamaktadır. Bu nedenle ne siz ne de personeliniz kart bilgilerine erişim sağlayamamaktadır.
Kargo firmaları ile anlaşma yaparak kapıya teslim anında tahsilat alma şeklidir. Kargo görevlisi sizin yerinize ödemeyi alarak anlaşma uyarınca ödemeyi hesabınıza göndermektedir. Bunun için kargo firmaları ile anlaşma yapmanız gerekmektedir.
Evet. Telefon ya da e-posta adresi yoluyla teknik destek vermekteyiz. Mesai saatlerimiz içerisinde ihtiyacınız olan her türlü teknik ve desteği ve bilgiyi ekimizden alabilirsiniz. 
Sunucularımız e-ticaret altyapısına uyumlu olacak şekilde optimize edilmiş olup normal web hostingden çok farklıdır. Yedekli fiber optik internet altyapımızda herhangi bir hız limiti yer almamaktadır. Dağınık sunucu le olası afet ve sıkıntılarda kesinti yaşamazsınız.
Web tasarım fiyatları; işlenecek olan içerik, sayfa sayısı, yazılacak olan web yazılıma göre gün hesabı yapılarak fiyatlandırılmaktadır. Web site üzerinde kaç dil olacağı, SSL olup olmaması durumu, özel formların yazılması durumlarına göre fiyat değişmektedir.
Web hosting ve domain tescil hizmeti vermekteyiz. Bu işlemler yıllık ve birkaç yıllık olacak şekilde yapılabilmektedir. Gerekli takip işlemlerini sağlayarak durumla ilgili bilgi vererek gerekli uzatma işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.
Yaptığımız bütün projelerde web sitesine yönetim panel ekleyerek hizmete açmaktayız. Bu sayede kullanıcı web sitesi üzerinde dilediği güncelleme ve yenilikleri bize ihtiyaç duymadan gerçekleştirebilmektedir.
Hiçbir web site çalışmamızda hazır sistem kullanmıyoruz. Web sitenin arayüzünden yönetim paneline kadar her kısmı kendimiz kodlamaktayız. Bu sayede her yönden kontrolün bizde olduğu esnek web siteleri oluşturmaktayız.
Yapılacak olan projeye ve tasarım çalışmalarına göre süre değişmektedir. Standart bir kurumsal web siteler kısa süre içinde teslim edilebilmektedir. Bu süre içinde mobil versiyonu ve yönetim paneli de beraberinde yapılmaktadır. Bazı projeler son derece kapsamlı ve detaylı çalışma gerektirmesi nedeniyle ortalama daha uzun bir süre içinde teslim edilebilmektedir.

Bize soru sormak ister misiniz ?

Sorunuzu aşağıdaki yazı alanında belirterek bize gönderiniz. Cevaplarımızı email adresinize göndereceğiz.

Sorunuz başarılı bir şekilde bize ulaşmıştır. Onay sonrası görüntülenecektir.
Sorunuz alınırken hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.